New love, new life

24. listopadu 2013 v 21:16 | Madandcheeky |  Moje tvorba
Bloudíš v nekonečném kruhu. Stále myslíš jen na něj. Víš, kde je pravda a někdy si ji přiznáš a dokážeš vyslovit, že ho stále miluješ. Jindy zase bojuješ proti téhle pravdě, ikdyž na 100% víš jak to je. Víš, že to tak nemá být, protože co bylo, bylo. Nic se nevrátí zpět.
On ubližoval mě. Já ublížila jemu tak, že jsem chvíli měla pocit jako když jsem mu tím všechno oplatila, ale ono ho to asi vážně bolelo. Chce to taky vrátíš, ale vítězí jeho tvrdohlavost a ješitnost a říká mě i sám sobě jednoznačné 'NE!' Já jsem ale chtěla pro něj trpět. Ať mi klidně znovu ubližuje, jenom ať jsem s ním. Klidně ať se hádáme, protože to stojí za to usmiřování. Klidně ať trpíme bez sebe, jenom abychom pak mohli být spolu.
Táákhle jsme možná oba bloudili dokola v nekonečnym kruhu. Chtěli jsme všechno vrátit, ale zároveň jsme si chtěli udržovat svou hrdost. Přece neklesnu tak hluboko, abych za ním dolejzala. A nadruhou stranu ho potřebuju a chybí.
Stačil mi jediný pohled do jiných očí a všechno se změnilo. Je to jako, když jsem měla jeho obraz před očima a ten zastínil ostatní. Teď přišel jiný jasnější obraz a zastínil jeho. Protože já se znovu zamilovala. A vypadá to stejně jako minule. Jenom musím jít na všechno jinak. Všechno chce čas. Důležitý je, že jsem zapomněla na bejvalýho. Už mě ani nenapadne pro něj uronit jedinou slzu, nebo mu věnovat nějakou chvíli svýho života ani vzpomínáním.
Stále myslim na ten svůj nový obraz. Na naše vzpomínky. Jak jsme sobě hleděli do očí. Jak mi chtěl něco strašně důležitýho říct. A já kurňa nevim co to bylo!! Ééééj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama