Den pomáhání!

8. října 2013 v 21:44 | Madandcheeky
Dnešek byl fakt zvláštní. Ráno taková divná nálada. Na nikoho jsem neměla nervy, nikomu jsem nedokázala vyhovět ani jsem nebyla schopná nikoho poslouchat. Ve škole jsem první přestávku proseděla se sluchátkama v uších. Pak mi zlepšily náladu známky a kamarádky a už jsem byla v pohodě.
Stalo se mi, že jsem šla z těláku a zahlídla jsem svýho bejvalýho kluka, na kterýho pořád ráda vzpomínám a ještě teď mívám depky z našeho rozchodu. Šla jsem dál, ale zdálo se mi, že jde stále za mnou. Neohlížela jsem se věděla jsem, že jde za mnou. Byla jsem si tím jistá! Zrychlovala jsem krok, až jsem skoro běžela a doběhla až do šatny, kam nešel za mnou, protože jsem tam měla spolužáky. Vůbec nevím, jestli jsem to vycítila správně a doopravdy mě sledoval nebo jenom mám takový pocity, protože si vsugerovávám, že mě chce.
Radši jsem ze školy zdrhla a šla k zubaři. Musela jsem jet vlakem do jiného města. Dala jsem si sluchátka do uší, pustila "naše" písničky, co jsem s bejvalym milovali a šla. Došla jsem před nádraží... Tady mě poprvé políbil... Došla jsem na nástupiště... Tady na tom místě jsem dostala prvního francouzáka... Sedla jsem si na lavičky... Tady jsme spolu sedáváli... Já to myslim vážně, když říkám, že se chci odstěhovat od všech těch míst plných vzpomínek na něj.
Teď k tomu dni pomáhání. Sedla jsem si na tu lavičku a hrála "naší" oblíbenou hru na mobilu. Kdy v tom najednou se přede mnou zjevil asi 20ti letý chlapec černé pleti a začal něco nesrozumitelně mluvit o Kutný Hoře, že neví jak se tam dostat. V češtině jsem se s nim opravdu nedomluvila a tak jsem kecali anglicky. Mluvili jsme o škole, koníčkách, odkud jsme... No o všem! Nakonec, když jsme dojeli na místo a já musela k zubaři, poslala jsem ho k pokladně, že mu tam poradí. A on si řekl o číslo! Dala jsem mu ho, protože byl fakt milej a mít anglicky mluvícího kámoše na pokec je fajn ne? Ještě si sice nenapsal, ale uvidíme! :)) Zajímavý zážitek zpestřil obyčejný den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama